Strona głowna
Buty RSL
 1. Strong Heel Brace
  Trój wymiarowa podpora usztywnia i stabilizuje piętę by zapewnić dodatkową ochronę.
 2. Landing Force Cushion (LFC)
  W trakcie skoków wstrząsy absorbuje specjalna poduszka zwiększając ochronę przeciwko urazom jednocześnie zapewniając komfort bez utraty kontroli.
 3. Torsion Carbon Fibre Support Plate
  Cześć środkowa wykonana jest z włókien węglowych dostarczając odpowiednie wsparcie dla pięty i palców przy ciągłych ruchach w przód i w tył.
 4. Driving Force Cushion (DFC)
  Poduszka DFC jest cieńsza i nieco bardziej zwarta niż poduszka LFC i zapewnia solidną podstawę dla odepchnięć, w trakcie hamowania czy zmiany kierunków. Tak więc kontrola jest kluczową sprawą, ale również i komfort.
 5. Soft Supportive Sole
  Nowa miękka i lekka podeszwa dostarcza mocną platformę i łączy wszystkie funkcje razem. Elastyczność zapewnia mobilność, lekka konstrukcja maksymalną prędkość podczas akcji a silna podstawa gwarantuje wsparcie i kontrolę.
 6. Super Suction Grip
  Super Grip dostarcza Ci maksymalny przyczepność kiedy tego potrzebujesz, najbardziej w trakcie hamowania i kiedy jesteś w defensywie.
 7. Strategic Drectional Grip
  Podeszwa jest podzielona na kilka sekcji a w każdej z nich zastosowano inny kierunkowy bieżnik. Daje to tobie większą pewność siebie, szybszy start, szybszą zmianę kierunków czy hamowanie.
Buty RSL X-82
Buty RSL X-82
Buty RSL X-81
Buty RSL X-80